7 Components Of Content Marketing Friendly Web Design

قیمت طراحی سایت یکی از دغدغه های مشتریان سفارش طراحی سایت است. شاید با افراد و شرکت های مختلفی برای استعلام قیمت طراحی سایت تماس گرفته و یا آگهی های تبلیغاتی زیادی در این موضوع دیده باشید.

آنچه که مسلم است در یک جستجوی ساده با تفاوت قیمت قابل توجه طراحان سایت روبرو شده یا خواهید شد. در این مطلب می خواهیم مواردی را برای شما مطرح کنیم که بهتر بتوانید تعرفه طراحی سایت مناسب خود را برآوردکنید.

 

۱. نوع سایت شما

باید در مرحله اول مشخص کنید که چه نوع سایتی می خواهید؟! سایت ها به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

به طور خلاصه:

  • سایت استاتیک: سایتی است متشکل از چند صفحه وب ایستا که برای به روز رسانی آن می بایست دانش برنامه نویسی سایت را داشته باشید. در حال حاضر سفارش اینگونه سایت ها رو به کاهش است.
  • سایت داینامیک(پویا): سایتی است با صفحه و منویی نامحدود که برای به روز رسانی و مدیریت آن نیاز به دانش تخصصی طراحی سایت ندارید. در حال حاضر سفارش اینگونه سایت ها رو به افزایش است.

(البته در کنار دو نوع سایت فوق، سایت های فول فلش هم می باشند که دیگر طرفدار نداشته و می شود گفت که منسوخ شده اند.)

با توجه به توضیحات آمده قیمت سایت های استاتیک ارزان می باشد و قیمت سایت های داینامیک بر اساس امکانات مورد نیاز شما متفاوت می باشد و قیمت واحدی را نمی توان برای آن مشخص کرد.

پیشنهاد می کنیم :

حتما با نوشتن اهداف خود از وب سایت، نوع سایت خود را از همان ابتدا مشخص کنید.

 

۲. امکانات سایت:

اگر سایت شما چه امکاناتی داشته باشد ایده آل های شما برآورده شده است؟ مثلا می خواهید برای شرکت خود یک سایت سه زبانه (فارسی ، انگلیسی و عربی) سفارش دهید که امکان پرداخت آنلاین برای کاربران ایرانی داشته باشد که سیستم عضویت آن متصل به سامانه پیامک بوده و اصول اولیه سئو در آن دیده شده باشد و …

دقیقا هر آنچه که می خواهید را واضح بیان کنید. (چرا؟) در حقیقت آنچه که تعیین کننده قیمت نهایی سایت شما می باشد امکانات سایت شماست.

 

پیشنهاد مهم کلیدی:

برای استعلام قیمت طراحی سایت حتما انتظارات خود را به صورت واضح و شفاف بر روی یک کاغذ یادداشت کنید و از کلی گویی خودداری کنید. سپس برگه مربوطه را در اختیار طراح سایت قرار دهید. با این شرایط می توانید قیمت خود را در یک چهارچوب مشخص ساده تر تعیین کنید.

 

۳. نوع خدمات طراحی سایت

تا به این جای کار اگر موارد پیشنهادی را صحیح رعایت کرده باشید می بایست با قیمت های واحدی در استعلام قیمت خود مواجه شوید. آنچه که در این بخش گفته می شود در حقیقت همان نکته ای است که تفاوت قیمت ها را موجب می شود!

برخی از طراحان سایت بر اساس نوع کیفیت، خدمات، برند بودن، شخصی و یا شرکتی بودن فعالیت و … قیمت های متفاوتی از همدیگر ارائه می دهند.

 

یک راه حل ساده

سعی کنید موارد زیر را در صورت داشتن اولویت برای شما، برای هر شرکتی جداگانه بررسی کنید:

  • شخصی یا شرکتی بودن طراح سایت
  • داشتن محل مناسبی برای مراجعه حضوری
  • برند بودن شرکت یا فرد طراح سایت
  • داشتن مشتریان برندهای مهم
  • نوع پاسخگویی به سوالات شما
  • نحوه پشتیبانی طراح سایت
  • رضایت مندی مشتریان گذشته آنها
  • کیفیت سایت های مشتریان طراح سایت

حال می توانید به سادگی شرکت طراحی سایت مورد پسند خود را پیدا کنید.

 

قیمت طراحی سایت من چقدر است؟


افزایش سایت ,قیمت ,طراحی ,طراح ,مشخص ,آنچه ,طراحی سایت ,قیمت طراحی ,طراح سایت ,استعلام قیمت ,امکانات سایت ,حاضر سفارش اینگونه منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
قانون جذب آهنگ پیشواز آنلاین zedfa.ir جعبه سازان دانلود تحقیق دیوونه بودم که دل بستم به دیووونگیاش گلیو املاک ترکیه مرکز دانلود مداحی کربلایی مهران بارانی (بخش بروات-مادحین شهرستان بم.استان کرمان) amanbehruozi